İNŞAAT TAAHHÜT

İnşa ve mühendislik çalışmaları olarak da ifade edilen, yapı işleri kapsamına giren tüm işlerinizi; bürokrasi yükünüzü ortadan kaldırmak ve taşeronlarla eşgüdüm sağlamak adına üstlenerek nihai sonuca ulaştırmaktayız.

Tüm betonarme, çelik ve ahşap yapı projeleriniz; sizlerden gelen talepler doğrultusunda, teknik şartname ve iş programına özenle uyularak, alanlarında uzmanlaşmış teknik kadro ve uygulama ekiplerimiz ile planlanan süre zarfında hayata geçirilmektedir. Bu süreçte, Acıbadem Mimarlık olarak ulusal ve uluslararası kalite, çevre ve güvenlik standartlarına uymaya özen göstermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Kaba İnşaat İşleri

Alanında uzman teknik kadro ve uygulama ekipleri ile her türlü kaba inşaat işleri, proje gereksinimleri doğrultusunda tercih edilecek özel endüstriyel kalıp sistemleri ile yapılmaktadır.

İnce İnşaat İşleri

Konut, alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri ve diğer irili ufaklı tüm yapılarda ana iskeletin oluşturulmasının ardından arta kalan işlerin tamamına ince inşaat işleri denilmektedir. Duvarlar, kara sıva, alçı sıva, kapı ve pencere doğramaları, ısı ses ve su yalıtımı, iç ve dış boya, şap betonu, seramik ve mermer, vitrifiye, parke, çatı imalatı, elektrik, su ve doğalgaz tesisatları gibi işler, inşaatın ince kalemler kategorisine girmekte olup tüm bu iş kalemlerinde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Anahtar Teslimi İnşaat İşleri

Her türlü inşaat projesi,projesel ve idari onay süreçleri sonrasında, teknik şartname ve yapım metodolojilerine uyularak, işveren onayı ile hazırlanan malzeme listeleri doğrultusunda, alanında uzman teknik kadro ve uygulama ekiplerimiz ile planlanan süreçlerde hayata geçirilmektedir.

Kat Karşılığı İnşaat İşleri

Projenizin boyutu veya karmaşıklığı ne olursa olsun, zamanında ve bütçeyle teslim edilmesini sağlıyoruz. Birlikte, tüm hedeflerinizi ve hedeflerinizi karşıladığından emin olmak için projenizin her yönünü tanımlarız, planlar, uygular ve entegre ederiz.

Projeleri, en yüksek kaliteye ulaştırmayı hedefliyoruz, aynı zamanda, başlatmadan tamamlamaya kadar genel verimliliği koruyoruz. Bu yaklaşım istikrarlı bir çalışma sağlar ve zaman ve kalite arasındaki mükemmel dengeye çarpar.

Projenizi gerçeğe dönüştürerek, projenizin güvenli bir şekilde ve en yüksek uluslararası standartlara ulaştırılmasını sağlamak için tüm paydaşlarla öncelikleri belirliyor ve faaliyetlerimizi koordine ediyoruz.

Hiçbir projeniz Acıbadem Mimarlık için çok büyük veya küçük değil.

Ön görüşme ayarlamak için hemen arayın

× Sorunuz mu var?