BİNA DAYANIKLILIK RAPORU (TEKNİK RAPOR)

Binanıza bilgi amaçlı veya resmi kurumlara vermek üzere Deprem Testi yaptırıp Bina Sağlamlık Raporu almak için sadece bakanlık tarafından yetkilendirilmiş firmalara bavurmanızı tavsiye ederiz.

“Binanın sağlam ve dayanıklı olduğuna ilişkin teknik rapor” maddesini karşılamak için SİM belgesi sahibi uzmanlık alanı yapı olan inşaat mühendisleri veya mühendislik firmalarına başvurmanız gerekmektedir.

Serbest İnşaat Mühendisliği kısaca SİM Belgesi sahibi inşaat mühendisleri ile mühendislik firmaları Depreme Dayanıklılık Raporu hazırlayabilirler.

Uzmanlarımızın binanız için hazırlayacağı Bina Sağlamlık Raporunu; İşyeriniz, Eviniz, Apartmanınız, Kooperatifiniz, Siteniz, Poliklinik, Hastaneler, Sağlık Ocakları, Tüm Eğitim Yapıları, Okullar, Yurt, Üniversiteler, Sağlık Yapıları, Kurslar, Bakımevleri, Her Çeşit Üretim Tesisleri, Fabrikalar, Tüm Kamu Binaları, Spor Salonları, Eski Eser Tarihi Eser Binalar, Her Çeşit Amaçla kullanılan binaların Tüm Resmi Kurumlarda, Tüm Bakanlıklarda İl, İlçe Müdürlüklerinde, Tüm Belediyelerde geçerli Bilgi Amaçlı veya İşyeri Açma Çalışma Ruhsatı, Binada Oturulabilir İzni için kullanabilirsiniz.

× Sorunuz mu var?