KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞI

Uzmanlıklarımızı keşfedin…

Acıbadem Mimarlık olarak, arsa geliştirme projeleri ve eski yapıların yenilenmesi için yapılan kentsel dönüşüm projelerinde; teknik, mimari, hukuki alanlarda mülk sahiplerine ve yatırımcı müteahhit firmalara danışmanlık hizmetleri veriyor. Ayrıca bu hizmetlerin neticesinde ortaya çıkan işlerin mutfağında bulunuyoruz.

Firmamızda; mühendislerimiz, mimarlarımız ve avukatlarımızla birlikte bir ekibi oluşturmaktayız. Ekibimiz ile yatırımcı müteahhit firmalara ve siz mülk sahiplerine ayrı hizmetler sunmaktayız.

Projelendirme Sistemi

Projelendirme Sistemi ile kentsel dönüşüm ve arsa geliştirme projelerinde belirlenen zaman içerisinde siz mülk sahiplerine, projeyi geliştirme ve yatırımcı firmalar ile buluşturma hususunda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarak süreci en kısa sürede neticelendirmekteyiz.

Bu sistemde siz mülk sahiplerine yaptığımız fizibiliteler neticesinde isteklerinizi ortaya çıkarıyor, mimari etüt çalışmalarını, teknik ve hukuki şartnameleri sizlere hazırlıyoruz. Hazırlanan ve belirlenen şartlar doğrultusunda, şartları kabul eden uygun yatırımcı firmaları araştırıyor ve sizlere uygun olanı birlikte seçiyoruz. Seçtiğimiz firma ile iskan sürecine kadar, sizleri bu hususla alakalı, gerekli her konuda bilgilendiriyor ve yönlendiriyoruz.

Aylık Takip Sistemi

Aylık Takip Sistemi ile kentsel dönüşüm ve arsa geliştirme projelerinde belirlenen zaman içerisinde siz mülk sahiplerine, özellikle şartları belirli olan projeler için uygun yatırımcı firmalar ile buluşturma ve yatırımcı firmaların belirlenmesi hususunda ücretsiz danışmanlık ile profosyonel arabuluculuk hizmeti sunmaktayız.

Bu sistemde, aldığımız veriler neticesinde yaptığımız fizibilite raporlarını siz mülk sahiplerine sunuyor ve yeniden yapımla oluşacak şartları birlikte belirliyoruz. Belirlenen şartlar neticesinde siz mülk sahiplerini yatırımcı firmalar ile buluşturuyor, anlaşılacak uygun firmayı seçiyoruz.

Teknik Danışmanlık Sistemi

Teknik Danışmanlık Sistemi, siz mülk sahiplerine belirlenen süreç boyunca verdiğimiz; teknik, hukuki, mimari danışmanlığın sizlerden aldığımız belirli bir bedel karşılığında verilmesini ve imalat süresince yapının projeye uygunluğunun kontrol edilmesini oluşturmaktadır.

Bu sistem ile sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmeti ile beraber, siz mülk sahiplerinin belirlediği yatırımcı müteahhit firmayı sizler adına denetliyoruz.

Hiçbir projeniz Acıbadem Mimarlık için çok büyük veya küçük değil.

Ön görüşme ayarlamak için hemen arayın

× Sorunuz mu var?