HAKKIMIZDA

Acıbadem Yapı & Mimarlık’ın temeli kuşaklar boyu aktarılan 50 yılı aşkın bilgi deneyim ve tecrübeye dayanmaktadır.

İlk kuşak firmamız 1963 yılında Güneş Mermer Atolyesi ünvanıyla değerli büyüğümüz Nazım Güneş tarafından kurulmuş olup; 1996 yılına gelindiğinde ikinci kuşak temsilcileri tarafından Güneş Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla uzun yıllar madencilik ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermiştir.

2019 yılında Acıbadem Yapı & Mimarlık ile ana faaliyet alanımızı inşaat sektörüne taşıyarak, dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmamız, alanında uzman ve deneyimli ekipler ile modern hayatın gerekliliklerini karşılayabilecek mimari çözümler üretmektedir. Bürokratik gerekliliklerle uğraşmaktan, taşeronlarla eşgüdüm sağlamaya, Acıbadem Yapı & Mimarlık olarak sizlerin ihtiyacına cevap verebilmek ve vizyonumuzu hayata geçirebilmek adına var gücümüzle çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

Geçmişten günümüze edindiğimiz etik ve ahlaki değerlere bağlı kalarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda inşaat sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından biri olmak.

MİSYONUMUZ

Değerlerimizden ödün vermeden karşılıklı güvene dayalı ve insan merkezli hizmet anlayışıyla yaşama değer katan projeler üretmek ve ülke ekonomisinin gelişiminde az da olsa pay sahibi olmak.

DEĞERLERİMİZ

× Sorunuz mu var?