DEKORASYON & TADİLAT

Siz sadece hayal edin; biz gerçeğe dönüştürelim.

Acıbadem Mimarlık olarak mimari bir mekanın içine değer katmak ve yaşam kalitesini arttırmak amacıyla, tüm ofis, dükkan, mağaza, konut, villa vb. yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olan en uygun çözümleri üretmekteyiz. Başlangıçta hayal ürünü olan tasarımları en gerçekçi şekilde projelendirip sizlere sunmaktayız. Daha sonrasında malzeme seçimi, fiyat analizleri ve uygun fiyata malzeme temini konusunda firmamız sizlere her türlü hizmeti vermektedir. Uygulama bölümünde ise alanında uzman ekiplerimiz ile kaliteden ödün vermeden planlanıldığı süre zarfında işlerinizi sonuçlandırmaktayız. Beklentilerinizin de ötesinde bir hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda daha fazla bilgi alın. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mağaza / Ofis Tadilatı

Zamanında, kaliteli ve ekonomik

Konut alanlarından, ticari projelere kadar tüm mekanlarınızın tasarım fikir ve projelerini en hızlı ve sorunsuz şekilde uyguluyarak sizlere sunmaktayız. Bu süreç zarfında amacımız işi planlanan şekilde eksiksiz bitirerek, sizlere yorgunluk yerine keyif yaşatmaktır. Ayrıca bütçe yönetimi konularında da sizlere destek olmayı amaçlamaktayız.

Daire Tadilatı

Sabırlı özenli ve titiz çalışma

Tadilat deyince pek çok kişinin aklına yorucu ve zahmetli bir iş gelmektedir. Biz sizler için bu tanımı tersine çevirmeyi hedeflemakteyiz. Alanında uzman ekiplerimizle kaliteli ve sorunsuz işçiliği garanti etmekteyiz. Ayrıca zamanı doğru kullanmak ve verilen sözlerin tutulması en büyük artımız. Nasıl yaparım diyerek vakit kaybetmeyin; hemen bizimle iletişime geçin size yardımcı olalım.

Villa Tadilatı

Sizi hayalinizdeki tasarımla buluşturmak dileğiyle

İç Mimari / Dekorasyon proje tasarımlarını yaparken; yaratıcılık, verimlilik, konfor, öğrenme, işbirliği, gizlilik, esneklik, sağlık ve sürdürülebilirlik üzerinde önemle durmakta olup projelerimizi ve uygulamalarımızı bu kriterler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Mutfak ve Banyo Tasarımı

Kaliteli, sürdürülebilir ve zevkli bir yaşam alanı için

En iyi kalitede iş arıyorsanız, Acıbadem Yapı doğru adres. Uzman ekibimiz, tüm beklentileri karşılama ve aşma garantili geniş bir özelleştirilebilir seçenekler yelpazesi sunuyor. Bu ve diğer mevcut hizmetlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için bugün ofisimizle iletişime geçin.

Akıllı Ev Sistemleri

Dairelerinizi son teknoloji akıllı ev sistemleri ile donatmayı istemez miydiniz?

Acıbadem Mimarlık olarak, siz değerli müşterilerimizin dairelerini yeni teknolojiyle uyumlu hale getirerek daha değerli kılmak adına akıllı ev sistemlerinin kurulumu ve devreye alınması konusunda en hızlı kaliteli ve garantili çözümler ile yanınızdayız.

× Sorunuz mu var?