PEYZAJ UYGULAMALARI

Çevreyle uyumlu ilham veren tasarımlar

Acıbadem Mimarlık olarak çevrenin genel dokusuyla uyumlu, iç ve dış mekanınıza özel konseptlerin yaratıldığı, işlevsel kullanım kararlarının belirtildiği ve tüm detayların hesaplandığı en ideal peyzaj projelerini tasarlamaktayız. Bunu yaparkende her mekâna uygun özgün tasarımlar ortaya çıkartarak isteklerinize farklı alternatifler ile cevap vermeyi amaçlamaktayız. Peyzaj Projelerinizde gerçekleştirilmesi planlanan her türlü yapısal ve bitkisel uygulama işlerini uzman kadromuzla, söz verdiğimiz zaman aralığında hayata geçiriyoruz. Mekânın ruhunu yansıtan, ekonomik ve estetik anlamda en iyi çözümleri üreten uygulamaları ile beraber Acıbadem Mimarlık; pek çok projeyi başarıyla sonuçlandırmaktadır.

PEYZAJ DÜZENLEME HİZMETİ

Her mevsimi yaşayan renkli bahçeler…

Acıbadem Mimarlık olarak sizin istekleriniz doğrultusunda tasarladığımız yaşam alanlarını en kaliteli ve sürdürülebilir şekilde sunuyoruz. Bulunduğu çevrenin koşullarına uygun peyzaj çalışmalarımız sayesinde sizi yeşilin en güzel haliyle buluşturmayı hedefliyoruz.

ÖZEL TASARIMLI KIŞ BAHÇELERİ

Kışın vazgeçilmezi

Kapalı balkon ve teras dışında büyük bahçenizin bir kısmını kış bahçesine dönüştürmek isterseniz ihtiyacınız olan farklı tasarım fikirleriyle yanınızdayız. Işıklandırmanın yanısıra bahçenin içerisindeki bitkileri kışın soğuklarında diri tutabilmek için kış güneşinin etkisinden maksimum yararlanan bir tasarım yapmanız gerekir. Kış bahçeleri konusunda detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.

HAVUZ & ŞELALE YAPIMI

Tercihlerinize göre özelleştirilmiş havuz tasarımları

Açık Mekan Yüzme Havuzları, Kapalı Mekan Yüzme Havuzu, Çocuk ve Animasyon Havuzları, Jakuzili Havuzlar, Jakuzi ve Masaj Sistemleri, Çok Havuzları, Thalasso Terapi Havuzları, Termal Havuzlar, Olimpik Havuzlar, Eğlence Havuzları, Süs ve Doğal Havuzlar, Havuz Ekipmanları, Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri, Havuz Kaplama Malzemeleri ve Havuz Aksesuarları uygulamalarını en güncel teknolojiyle müşterileri ile buluşturmaktadır.

PERGOLA & KAMELYA TASARIM

Farklı malzemelerden ihtiyaca özgü kamelya ve pergole yapımı

Bahçenizde gölgelik bir alan olmasını istiyorsunuz ve bunun bahçenizin dokusu ile ters düşmeyecek bir yapıda olmasını istiyorsanız; Acıbadem Mimarlık olarak sizin istediğiniz özelliklerde bir gölgelik alan oluşturmak amacıyla pergola, kamelya vb. tasarımı ve imalatını üstlenmekteyiz.

Hiçbir projeniz Acıbadem Mimarlık için çok büyük veya küçük değil.

Ön görüşme ayarlamak için hemen arayın

× Sorunuz mu var?